محل تبلیغات شما

بنام خدای حسابگر ؛ حسابدار زمین و آسمان ، خدایی که ذخیره ای برای مطالباتش ندارد ؛ نه سهامی است نه تضامنی ؛ نه عام است نه خصوصی 

هیچ شراکتی با کسی ندارد تداومش فرضی نیست ؛ حسابداری تورمی ندارد چون در نظرش ارزشها یکسان است . 

بنام آن خدای حسابگر ؛ حسابرس ؛ حسابدار زمین و زمان ؛ خالق هر انچه در نظر به تعداد آید ؛ بنام یکتای بی همتا حسابداری که افتتاحیه و اختتامیه تمام حسابها و کتابهاست؛  ترازش همیشه موزون است و موجودی اش  همواره در فزون 

و اما من 

پروریده به دست همان خدای حسابگر 

آدمهای خاکی و دوستان خاکی تر از خاک مثل زمین استهلاک ناپذیرند رفاقت و خویشاوندی با آنها با ارزش ترین دارایی نامشهود تراز نامه ام است ولی ثبتشان نمیکنم نه به خاطر عدم تطابق با استانداردهای حسابداری ؛ بخاطر اینکه در ترامه قلبم به گونه ای ثبت شده اند که هیچ پایان دوره ای مرا مجبور به بستن حساب آنها نمیکند . 

امروز روز مرور تک تک حسابهای زندگیم است باید بدهیهایم را صاف کنم طلبم را از دنیایی که در آن طالب سلامتی بدهکارانم هستم باز بستانم؛  تراز زندگیم را دوباره بسنجم تا مبادا دینی به گردن باشد . 

امروز روز پس دادن درسهایم به خدای حسابگرم است . 

روز حسابدار مبارک

روز حسابدار مبارک

پر از نداشتنت هستم

؛ ,حسابدار ,خدای ,ای ,حسابداری ,زمین , امروز روز ,؛ نه ,است نه ,زمین و ,حسابدار مبارک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها